sobota, 3 września 2011

First

Kiedy byłam mała uwielbiałam kolorować w gazetach mojej mamy ubrania. Później gdy poszłam do szkoły, odkryłam, że pisanie sprawia mi przyjemność i przychodzi z łatwością. Teraz już nie lubię kolorować ubrań, teraz uwielbiam je nosić. Kocham wszystko co związane z modą. Moim wymarzonym zawodem jest zawód dziennikarki modowej. To o tym, chce tutaj pisać. Pokazywać moje zestawy, makijaże, rysunki i pisać o moim życiu, a także mam nadzieje, o karierze:)
PS. Tekst także po angielsku, pewnie pełen błędów, ale staram się używać jak najczęściej tego języka.
When I was a little girl I liked colouring clothes in newspapers.When I go to  school and I really enjoyed writting. Nowadays, I am big girl and I don't like colouring clothes. I love wearing it. I love everything which is connecting with Fashion. I am dreaming about being a fashion journalist. In this place I want to write about it, show my outfits, my make up, drawigs and write about my life, and I hope career.

4 komentarze:

 1. Życzę powodzenia w wymarzonej karierze :)
  Ja to by używać angielskiego to mam zamiar założyć jakiegoś fotobloga na zagranicznym portalu i pisać i po polsku i po angielsku :)Bo każdy powód jest dobry by używać języka obcego :)
  Pozdrawiam, Serafinia

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzaenia w pisaniu! ;) Śliczną masz spódniczkę!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. taki tatuażyk nie jest drogi :) zalezy gdzie też chcesz go zrobić... bo w niektórych miejscach ceny są nieadekwatne do wykonanej usługi ;) Mój nie był strasznie drogi :) myślę, że zmieściłabyś się w 100zł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie :) Razem z przyjaciółką chętnie będziemy śledziły Twoje poczynania. Zapraszamy również do nas :).

  OdpowiedzUsuń